I always recommended BlueHost Reviews for my clients. How to find the best web hosting service for business websites.

FAQ - Pomoc

Drukuj


FAQ Strony PZW Kostrzyn - ( Czyli spis treści strony w skrócie )

 

1. Dlaczego strona Kostrzyn nr 17 Polskiego Związku Wędkarskiego ?

- Jest to zbiór informacji z życia koła i jego działalności z każdym kolejnym rokiem.

 

2. Po co forum na stronie?

- Forum jest przeznaczone dla osób aktywnych, tych którzy lubią pisać, czytać i wymieniań swoje poglądy związane z wędkarstwem.

 

3. Co daje mi rejestracja.

- Rejestracja daje każdemu dowolne korzystanie ze strony i jej podstron.

 

4. Jak się zarejestrować ? podczas rejestracji wyświetla się Captcha* do czego służy przepisywanie cyfr lub liter? czy wymagane jest potwierdzenie rejestracji konta ?

- Rejestrujemy się klikając po prawej stronie w Formularz Rejestracji następnie musimy wypełnić wszystkie pola zgodnie z wymaganiami, Captcha*jest to blokada przed rejestracją botów na stronę, Tak jest wymagane potwierdzenie rejestracji po przez adres e-mail który podaliśmy w polu Adres email: *

 

5. Czy na stronie są zawsze aktualne wiadomości z życia koła ?

- Jeżeli takie się pojawiają to zawsze są one aktualne, dostęp do źródła informacji w kole jest zawsze stały.

 

6. Po rejestracji nie otrzymałem kodu aktywującego moje konto ?

- Widocznie używasz słabszej poczty do której wiadomości z linkami aktywującymi dochodzą po kilku godzinach ( my nie mamy na to wpływu )

 

7. Widzę błąd na stronie i problem z rejestrowaniem się co robić ?

- Jeżeli zauważyłeś/aś jakikolwiek błąd prosimy zgłosić to administracji przez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

8. Jak mogę umieścić swoją Reklamę na stronie pzwkostrzyn?

- Przeczytaj ten dział - Dział reklamy i banerów

 

9. Czy portal PZW Kostrzyn organizuje jakiekolwiek konkursy na stronie z nagrodami ?

- Jeszcze nie ale co to tego tematu takie plany już są i zostaną zrealizowane niebawem.

 

10. Czy mogę zostać Administratorem strony lub jego Moderatorem, czy też mogę mieć jakiś wkład w rozwoju strony pzwkostrzyn.pl

- Nie ma możliwości zostania Administratorem strony, można natomiast zostać moderatorem forum lub redaktorem portalu lecz osoba niosąca pomoc stronie w jej rozwoju nie otrzymuje za to żadnego wynagrodzenia robi to dobrowolnie z namiaru czasu i zapału w wędkarstwo.

 

11. Dlaczego nie mogę się zalogować?

 A zarejestrowałeś się? Naprawdę musisz się zarejestrować aby móc się logować. A może zostałeś wyrzucony ze strony (jeśli tak się stało zobaczysz odpowiednią informację). Jeżeli zarejestrowałeś się, nie zostałeś wyrzucony a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło.
Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest skontaktuj się z administratorem strony po przez e-mail, gdyż problem może leżeć po stronie błędnej konfiguracji skryptu.

12. Zgubiłem moje hasło!


Nie panikuj! Twoje hasło co prawda nie może zostać odzyskane, ale można je wyczyścić. Aby to zrobić przejdź na stronę logowania i kliknij Zapomniałem hasła, oraz postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami a szybko wrócisz na stronę.

 

13. Jak mogę napisać temat na forum?


To proste, kliknij w odpowiedni temat na jednym z for lub tematów. Pamiętaj że będziesz musiał się zarejestrować zanim będziesz mógł coś napisać.


14. Czym są Ogłoszenia?


Ogłoszenia często zawierają istotne informacje i powinieneś czytać je gdy tylko się pojawią. Ogłoszenia pojawiają się na górze każdej strony na forum, w którym zostały napisane. To czy możesz wysyłać ogłoszenia zależy od tego, jakich wymaga to uprawnień dostępu, ustawianych przez administratora.

 

15. Kim są Administratorzy?


Administratorzy są ludźmi, którym przydzielono najwyższy poziom kontroli nad całą stroną i forum. Mogą oni kontrolować wszystkie aspekty działania strony, włącznie z ustawianiem uprawnień dostępu, usuwaniem użytkowników, tworzeniem grup, określaniem moderatorów itp. Mają także pełne możliwości moderacji strony i różnych jej podstron.


16. Kim są Moderatorzy?


Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie czuwają aby ludzie nie schodzili z tematu w dyskusjach oraz nie publikowali nieodpowiednich materiałów.

 

17. Nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości!


Mogą być tego trzy powody; nie jesteś zarejestrowany lub i/lub zalogowany, administrator wyłączył prywatne wiadomości dla całego forum lub wyłączył możliwość ich wysyłania dla ciebie. W ostatnim przypadku powinieneś skontaktować się z administratorem i spytać o powód jego decyzji.